Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna


Zapraszamy na konferencję poświęconą Pracowniczym Planom Kapitałowym
,,PPK bez tajemnic’’


5 grudnia 2019 r., godz. 9:15-14:30

Lubelskie Centrum Konferencyjne
ul. Artura Grottgera 2, Lublin


Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Polski Fundusz Rozwoju oraz Firma Esaliens TFI S.A. zapraszają przedsiębiorców na bezpłatną konferencję pn. ,,PPK bez tajemnic’’, która odbędzie się 5 grudnia 2019 roku (czwartek) w godz. 9:15-14:30. Wydarzenie odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, , sala konferencyjna S8, 4 piętro, ul. Artura Grottgera 2 w Lublinie.

Wydarzenie organizowane jest w związku z wyzwaniem jakie czeka przedsiębiorców w najbliższym czasie, związanym z wdrażaniem Pracowniczych Planów Kapitałowych. Są one bowiem powszechnym, dobrowolnym i w pełni prywatnym systemem stworzonym w celu gromadzenia oszczędności długoterminowych przez pracowników.

PPK zostały opracowane po to, aby:
  • zwiększyć bezpieczeństwo finansowe Polaków;
  • wpłynąć na rozwój gospodarki, przedsiębiorstw oraz miejsc pracy;
  • pomnażać prywatne oszczędności emerytalne pracowników.
Wpłaty w ramach programu będą dokonywane zarówno przez pracowników, pracodawców, jak i państwo. Dlatego też pragniemy przybliżyć Państwu zagadnienia związane z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi oraz odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.

Agenda wydarzenia:

09:15 – 09:30 rejestracja uczestników
09:30 – 11:30
kluczowe cele i założenia wprowadzania reformy oraz obowiązki związane z Ustawą o PPK
11:30 – 11:45 poczęstunek
11:45 – 13:30
praktyczne aspekty we wdrażaniu PPK – wnioski i rozwiązania
13:30 – 14:30
sesja pytań i odpowiedzi

Konferencję poprowadzą:

Polski Fundusz Rozwoju - odpowiadający za prowadzenie działalności określonej w ustawie o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Jego misją jest upowszechnianie wiedzy o PPK, tak aby nowo wprowadzany system oszczędzania został zaimplementowany jak najbardziej efektywnie. Spółka organizuje szereg szkoleń i konferencji dla pracodawców i pracowników zapewniając niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie implementacji nowego prawa. Bierze udział w wydarzeniach zewnętrznych, zapewniając obsługę merytoryczną, a także świadczy konsultacje indywidualne dla największych firm w Polsce.

Esaliens TFI SA – od ponad 20 lat gromadzi wiedzę i doświadczenie w zakresie prywatnych emerytur. Posiada 16% udziału w rynku jako największy w Polsce dostawca Pracowniczych Programów Emerytalnych z funduszem inwestycyjnym. Skupiają się przede wszystkim na potrzebach, oczekiwaniach i celach klientów. Ze względu na dotychczasowe, wieloletnie działania mogą poszczycić się gronem zadowolonych odbiorców oraz proponować Państwu własne rozwiązania.

Liczba osób ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


do góry