Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna EMERYTURA NIEZALEŻNA OD ZUS I OFEblog Uczestnicz w PPK i korzystaj z benefitów

Uczestnicz w PPK i korzystaj z benefitów

pracownicy

10.09.2019

Z wielką satysfakcją informujemy, że już ponad 50 największych firm, które jako pierwsze miały obowiązek wprowadzić Pracowniczy Plan Kapitałowy w 2019 r., zdecydowało się na współpracę z Esaliens TFI SA. W gronie naszych klientów znalazły się zarówno podmioty krajowe, jak i międzynarodowe, zatrudniające łącznie blisko 50 000 pracowników. Oprócz zaangażowanego zespołu i profesjonalnego procesu wdrażania PPK, do współpracy z nami przekonuje dodatkowy serwis, który dla Państwa przygotowaliśmy.

Uczestnicy PPK z Esaliens mogą oczekiwać dedykowanej usługi:

  • Asysta prawna:

    Pracownik będzie miał do swojej dyspozycji bezpłatne porady prawne z nielimitowaną liczbą rozmów w ramach jednej porady. Zakres porad to obszary prawa, których w danej chwili mogą potrzebować uczestnicy - dotyczące PPK, PPE, OFE, IKE i IKZE, dochodzenia roszczeń, kwestii nieruchomości, prawa wykroczeń i karnego, ubezpieczeń społecznych (ZUS), umów konsumenckich czy prawa administracyjnego.
  •   
Dodatkowo każdy Pracodawca może liczyć na rozszerzoną ochronę prawną oraz dostarczenie pełnej dokumentacji związanej z procesem wprowadzenia i funkcjonowania PPK. Prawnicy współpracujący z Esaliens dokonają również oceny treści i formy komunikacji wdrożeniowej dla pracowników pod kątem ryzyka związanego z obszarem rezygnacji z PPK oraz przygotują pracodawcę na ewentualność kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, a także doradzą w zakresie komunikacji na linii pracodawca-pracownik.

Zapraszamy po szczegółowe informacje do naszych ekspertów!

Zespół Esaliens

czerwona strzałka Masz pytania? Skontaktuj się z przedstawicielem Esaliens z Twojego regionu.

do góry