Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna ESALIENS O firmie

O firmie

31 funduszy Esaliens

31 rozwiązań, którymi zarządzamy 

24 lata Esaliens

od 24 lat prowadzimy najstarszy ppe

25 lat Esaliens

działamy w Polsce ponad 25 lat

Esaliens w Polsce

Esaliens TFI działa na rynku od ponad 25 lat, początkowo w strukturach Citigroup, następnie Legg Mason, Inc. Nasza działalność w Polsce opiera się na zaufaniu ponad 150 tysięcy inwestorów, zarówno indywidualnych, jak i międzynarodowych instytucji finansowych i korporacji.

Zarządzamy 31 subfunduszami i funduszami inwestycyjnymi, oferując polskim inwestorom rozwiązania oparte na inwestycjach w zróżnicowane klasy aktywów. Przy współpracy z uznanymi globalnymi firmami typu asset management tworzymy rozwiązania inwestycyjne, których strategie wykraczają poza granice Polski.

FUNDUSZE TEMATYCZNE i portfele asset management

W zarządzaniu aktywami akcyjnymi stosujemy proces inwestycyjny oparty o ocenę wewnętrznej wartości przedsiębiorstw i rygorystyczną kontrolę ryzyka. Jako specjalista od funduszy tematycznych Esaliens analizuje uniwersum megatrendów w poszukiwaniu najbardziej perspektywicznych gospodarek, segmentów rynkowych i konkretnych spółek. W kręgu naszych zainteresowań są megatrendy medyczne, branże spółek, które produkują zdrową żywność najnowszej generacji lub stawiają na ekologię czy tzw. spółki ESG, odpowiedzialne społecznie i kierujące się etyką i troską o środowisko.

EMERYTURY

Jesteśmy prekursorem prywatnego oszczędzania na cele emerytalne i jednym z liderów tego rynku. Naszą pozycję zawdzięczamy m.in. zarządzaniu najdłużej działającym w Polsce pracowniczym programem emerytalnym. Zespół ekspertów Esaliens obsługuje ponad 2 430 pracodawców prowadzących programy oszczędnościowe dla swoich pracowników (PPE, PPK i programy pozaustawowe).do góry