Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna ESALIENS O firmie

O firmie

25

zarządzamy 25 rozwiązaniami

od 20 lat prowadzimy najstarszy ppe

działamy w polsce ponad 20 lat

ESALIENS w Polsce

Nasza działalność w Polsce opiera się na zaufaniu kilkudziesięciu tysięcy inwestorów oraz 20 latach funkcjonowania na krajowym rynku.

Zarządzamy 25 funduszami i subfunduszami inwestycyjnymi, oferując polskim inwestorom rozwiązania oparte na inwestycjach w różnorodne klasy aktywów na wielu krajowych i międzynarodowych rynkach. Część zarządzanych przez nas funduszy inwestycyjnych były jednymi z pierwszych funduszy zarejestrowanych w Polsce, należąc do największych funduszy pod względem aktywów na krajowym rynku.

Jesteśmy prekursorem prywatnego oszczędzania na cele emerytalne i jednym z liderów tego rynku. Naszą pozycję zawdzięczamy m.in. zarządzaniu najdłużej działającym pracowniczym programem emerytalnym.

Od lat konsekwentnie skupiamy się na zarządzaniu aktywami akcyjnymi i inwestycjach opartych o wewnętrzną wartość przedsiębiorstw. Jako specjalista od funduszy tematycznych analizujemy uniwersum megatrendów w poszukiwaniu najbardziej perspektywicznych gospodarek, segmentów rynkowych i konkretnych spółek.
do góry