Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna


Masz Pytania?

kontakt dla firm
Przemysław Gawlak

Przemysław Gawlak

Dyrektor Biura Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych

+48 607 155 900 22 337 66 69 pgawlak@esaliens.pl

Michał Michalak

Michał Michalak

Regionalny Dyrektor ds. Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych

+48 609 992 132 22 337 66 00 mmichalak@esaliens.pl Region:

małopolskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Pola Witecka

Pola Witecka

Regionalny Dyrektor ds. Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych

+48 727 432 727 22 337 66 00 pwitecka@esaliens.pl Region

dolnośląskie, lubuskie

Robert Juszczak

Robert Juszczak

Regionalny Dyrektor ds. Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych

+48 785 681 785 22 337 66 00 rjuszczak@esaliens.pl region

mazowieckie, łódzkie, podlaskie

Sławomir Sikorski Esaliens

Sławomir Sikorski

Regionalny Dyrektor ds. Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych

+48 781 077 781 22 337 66 00 ssikorski@esaliens.pl region

śląskie, opolskie

Marek Jester Esaliens

Marek Jester

Koordynator ds. Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych

+48 601 451 835 22 337 66 00 mjester@esaliens.pl region

pomorskie, zachodniopomorskie

Anita Wojciechowska Esaliens

Anita Wojciechowska

Regionalny Dyrektor ds. Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych

+48 605 200 012 22 337 66 00 awojciechowska@esaliens.pl region

kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie

Mateusz Szyłko

Mateusz Szyłko

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

22 337 66 01 22 337 66 00 mszylko@esaliens.pl

ZNAJDŹ SWOJEGO DORADCĘ

mapa regionów

Wyślij wiadomość 

Napisz do nas, a my jak najszybciej odpowiemy na Twoje pytania!

Kliknij „sprawdź więcej” i przeczytaj pełną informację, jak są przetwarzane Twoje dane w Esaliens

Dziękujemy.

Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy.

Wystąpił błąd. Spróbuj później.

do góry