Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

Aktualności

Nowy dyrektor inwestycyjny w zespole Esaliens TFI S.A

08.10.2019

Pracownicze Plany Kapitałowe to obok PPE strategiczna linia biznesowa Esaliens TFI. Dlatego w związku z dynamicznym rozwojem spółki powiększamy zespół inwestycyjny - do którego dołączył Krzysztof Cesarz, obejmując stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego. W ramach TFI będzie odpowiadał za zarządzanie częściami akcyjnymi portfeli i funduszy inwestycyjnych, aktywnie wykorzystując swoje szerokie kompetencje w zakresie inwestycji zagranicznych. Mamy świadomość, jak ważną rolę odgrywają ludzie reprezentujący firmę, dlatego wzmacniamy naszą kadrę, która jest jedną z najstabilniejszych w branży TFI. Skutkuje to ogromnym zaufaniem klientów korporacyjnych i indywidualnych. Jest to dla nas ważne, zwłaszcza teraz, kiedy z sukcesem wdrażamy Pracownicze Plany Kapitałowe - komentuje Jacek Treumann, Członek Zarządu Esaliens TFI SA.

Czytaj więcej

Jak wdrażamy PPK u pierwszych pracodawców?

09.09.2019

Esaliens TFI ma ponad 50 pozytywnych decyzji o współpracy PPK. O procesie wdrożania PPK w największych firmach mówi Przemysław Gawlak, Dyrektor Biura Sprzedaży i Rozwoju Planów Emerytalnych Esaliens TFI SA.

Czytaj więcej

MOCNA OFERTA PPK ESALIENS BOGATSZA O DWIE WAŻNE ZALETY

15.07.2019

Esaliens TFI SA wprowadza do swojej oferty dwa bardzo ważne elementy - aplikację my PPK oraz pomoc prawną dla Uczestników. Sprawdź ofertę Esaliens.

Czytaj więcej

Wywiad z Tomaszem Jędrzejczakiem, prezesem Esaliens TFI

03.07.2019

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Tomaszem Jędrzejczakiem, prezesem Esaliens TFI opublikowanym w Gazecie Parkiet.

Czytaj więcej

Niech poziom uczestnictwa będzie naszym wyróżnikiem

17.06.2019

Zapraszamy na rozmowę z Przemysławem Gawlakiem, dyrektorem Biura Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych Esaliens TFI SA.

Czytaj więcej

Webinarium PPK - Wybór instytucji finansowej, elementy decyzji, interpretacja kryteriów ustawowych

14.06.2019

Zapraszamy do obejrzenia webinarium na temat wyboru instytucji finansowej do prowadzania pracowniczego planu kapitałowego (PPK).

Czytaj więcej

OFERTA ESALIENS TFI NA OFICJALNYM PORTALU PPK

17.05.2019

Z wielką satysfakcją informujemy, że Esaliens TFI jako jeden z pierwszych podmiotów dopełnił wszystkich formalności i wymogów związanych z PPK i dzięki temu oferta Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) jest już prezentowana na portalu www.mojePPK.pl.

Czytaj więcej

do góry