Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

Aktualności

Barometr emerytalny 2019 Esaliens TFI

11.12.2019

W ramach badania „Barometr emerytalny 2019” zapytaliśmy Polaków o to, jak widzą swoją przyszłość na emeryturze, a także o plany i oczekiwania wobec Pracowniczych Planów Kapitałowych. Sprawdź wyniki badania.

Czytaj więcej

gotowi na nowe wyzwania!

06.12.2019

Zapraszamy Państwa do współpracy w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

jak możemy pomóc?

25.11.2019

Zapraszamy do współpracy kolejne przedsiębiorstwa - zatrudniające od 50 do 249 pracowników.

Czytaj więcej

Szkolenia ppk dla pracodawców

21.11.2019

Wszystkich pracodawców zatrudniających 50-249 osób zapraszamy na szkolenia na temat PPK. Sprawdź terminy szkoleń w Twoim mieście.

Czytaj więcej

109 umów o zarządzanie PPK! Dziękujemy za zaufanie.

30.10.2019

Bardzo dziękujemy naszym Klientom, którzy zdecydowali się powierzyć Esaliens TFI SA zarządzanie środkami w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Czytaj więcej

Nowy dyrektor inwestycyjny w zespole Esaliens TFI S.A

08.10.2019

Pracownicze Plany Kapitałowe to obok PPE strategiczna linia biznesowa Esaliens TFI. Dlatego w związku z dynamicznym rozwojem spółki powiększamy zespół inwestycyjny - do którego dołączył Krzysztof Cesarz, obejmując stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego. W ramach TFI będzie odpowiadał za zarządzanie częściami akcyjnymi portfeli i funduszy inwestycyjnych, aktywnie wykorzystując swoje szerokie kompetencje w zakresie inwestycji zagranicznych. Mamy świadomość, jak ważną rolę odgrywają ludzie reprezentujący firmę, dlatego wzmacniamy naszą kadrę, która jest jedną z najstabilniejszych w branży TFI. Skutkuje to ogromnym zaufaniem klientów korporacyjnych i indywidualnych. Jest to dla nas ważne, zwłaszcza teraz, kiedy z sukcesem wdrażamy Pracownicze Plany Kapitałowe - komentuje Jacek Treumann, Członek Zarządu Esaliens TFI SA.

Czytaj więcej

Jak wdrażamy PPK u pierwszych pracodawców?

09.09.2019

Esaliens TFI ma ponad 50 pozytywnych decyzji o współpracy PPK. O procesie wdrożania PPK w największych firmach mówi Przemysław Gawlak, Dyrektor Biura Sprzedaży i Rozwoju Planów Emerytalnych Esaliens TFI SA.

Czytaj więcej

do góry