Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

Infolinia w języku angielskim

29.03.2017Miło nam poinformować, iż od 27 marca 2017 r. uruchomiona została specjalna infolinia dedykowana klientom anglojęzycznym funduszy Legg Mason.

Od pewnego czasu obserwujemy stopniowy wzrost zapytań kierowanych do Towarzystwa w języku angielskim, dotyczących oferty oraz zasad obsługi. Uruchomienie infolinii w tym języku to zatem ukłon w kierunku naszych klientów. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, aby jak najlepiej sprostać stawianym oczekiwaniom.

Co więcej, dla jeszcze większego komfortu korzystania z usług Towarzystwa, klienci Legg Mason TFI mają możliwość zarządzania swoimi inwestycjami poprzez dedykowany moduł serwisu transakcyjnego www.LeggMason24.pl w języku angielskim. 

Zachęcamy do korzystania z infolinii i serwisu www.LeggMason24.pl.
Infolinia (zarówno w języku polskim, jak i angielskim) dostępna jest pod numerami telefonów:

  • 22 640 06 40infolinia legg mason po angielsku
  • 22 310 96 40
  • 801 12 22 12
W dni robocze (pon.-pt.) w godzinach: 8:00-18:00.
Koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora.

Zespół Legg Mason


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry