Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna InwestycjeFundusze akcyjne ESALIENS Medycyny i Technologii FIZ (do 10.05.2020 ESALIENS Okazji Rynkowych FIZ)

ESALIENS Medycyny i Technologii FIZ (do 10.05.2020 ESALIENS Okazji Rynkowych FIZ)

ESALIENS Medycyny i Technologii Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Ze względu na niepubliczny charakter funduszu, dalsze strony o ESALIENS Medycyny i Technologii FIZ są dostępne dla Inwestorów funduszu i pracowników dystrybutora.

ZALOGUJ SIĘ I SPRAWDŹ INFORMACJE O FUNDUSZU

Wpisz obok hasło dostępu do strony funduszu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, zadzwoń:

22 640 06 48

od 8.00 do 18.00, pon. - pt. Koszt wg stawek operatora.

Podaj hasło dostępu:

Nota prawna

Informacje, dostępne na niniejszych stronach po wprowadzeniu hasła, dotyczące ESALIENS Medycyny i Technologii Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego (fundusz) udostępniane są tylko i wyłącznie w celach promocyjnych i reklamowych, nie są i nie mogą być traktowane jako: proponowanie nabycia certyfikatów inwestycyjnych funduszu, ani proponowanie złożenia zapisu na certyfikaty inwestycyjne funduszu, rekomendacja inwestowania w jakiejkolwiek instrumenty finansowe, jak również nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Opis warunków subskrypcji i czynników ryzyka oraz szczegółowe informacje dotyczące funduszu, w tym zasady opodatkowania dochodów związanych z posiadaniem i obrotem certyfikatami inwestycyjnymi funduszu, znajdują się odpowiednio w statucie funduszu i warunkach emisji certyfikatów inwestycyjnych funduszu, które udostępniane są w ramach propozycji skierowanej indywidualnie do mniej niż 150 osób. Statut funduszu i warunki emisji certyfikatów inwestycyjnych funduszu są wyłącznym prawnie wiążącym źródłem informacji o ESALIENS Medycyny i Technologii Funduszu Inwestycyjnym Zamkniętym.

Wartość aktywów netto funduszu może podlegać istotnym wahaniom z uwagi na skład portfela inwestycyjnego. Posiadacze certyfikatów muszą liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części wpłaconych środków. Przed dokonaniem inwestycji należy uważnie zapoznać się z treścią warunków emisji certyfikatów inwestycyjnych funduszu. Fundusz nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego.


do góry