Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

21.12.2018Aktualizacja listopad 2023

Esaliens TFI SA działa na polskim rynku kapitałowym od ponad 25 lat, początkowo jako Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Banku Handlowego SA. W latach od 2006 do 2017 r. firma funkcjonowała jako Legg Mason TFI SA, a od 2017 roku działa pod marką Esaliens.

Analizując ten okres, z radością i satysfakcją obserwujemy, że wartości, które leżały u podstaw naszej działalności, przynoszą oczekiwane efekty. Te wartości to ściśle sprofilowane kompetencje, zasada rzetelności, odpowiedzialności i zaufania.

Dzięki nim cieszymy się dzisiaj cennymi osiągnięciami:

3,45  - mld zł zarządzanych aktywów w funduszach inwestycyjnych i portfelach asset management
150
 - tysięczną liczbą klientów
9,2 - ogromnym udziałem w rynku prywatnych emerytur jako jeden z największych w Polsce niepaństwowych dostawców Pracowniczych Programów Emerytalnych z funduszem inwestycyjnym*
W ostatnich latach aktywnie uczestniczyliśmy we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych.
W efekcie z sukcesem prowadzimy programy emerytalne dla ponad 2 430 firm, stale nawiązujemy współpracę i podpisujemy umowy z kolejnymi zakładami pracy.

Codzienne zaangażowanie naszego eksperckiego zespołu i zindywidualizowane podejście do obsługi planów i programów emerytalnych skutkuje ogromnym zaufaniem klientów korporacyjnych i indywidualnych. W zarządzaniu aktywami, w każdej podejmowanej przez nas decyzji kierujemy się potencjalnym jej wpływem na naszych uczestników, bowiem wiemy, że lojalność i oddanie mają ogromne znaczenie w długoterminowej współpracy.

Bardzo dziękujemy Państwu - naszym Klientom i Partnerom Biznesowym za okazane zaufanie!

Zespół Esaliens

25 lat esaliens

Dane liczbowe - stan na 31.10.2023 r.

Suma aktywów funduszy inwestycyjnych i zarządzanych portfeli.

* Źródło: Komisja Nadzoru Finansowego - Raport „Pracownicze Programy Emerytalne w 2022 roku”, opublikowany 07.08.2023 r. Przedstawiony udział rynkowy dotyczy PPE w formie umów z funduszami inwestycyjnymi.Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry