Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności OFERTA ESALIENS TFI NA OFICJALNYM PORTALU PPK

OFERTA ESALIENS TFI NA OFICJALNYM PORTALU PPK

17.05.2019Z wielką satysfakcją informujemy, że Esaliens TFI jako jeden z pierwszych podmiotów dopełnił wszystkich formalności i wymogów związanych z PPK i dzięki temu oferta Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) jest już prezentowana na portalu www.mojePPK.pl.

Z dniem dzisiejszym jesteśmy gotowi do składania oficjalnych ofert na wdrożenie i obsługę PPK u Państwa Klientów.

Przemysław Gawlak, Dyrektor Biura Sprzedaży i Rozwoju Planów Emerytalnych w Esaliens TFI:
„Zaprezentowaliśmy ramy naszej oferty, ale warto pamiętać, że jesteśmy przygotowani do dalszych rozmów w celu wypracowania indywidualnych rozwiązań, w tym szytego na miarę zakresu wsparcia operacyjnego pracodawcy. Przykładamy dużą atencję do zdiagnozowania potrzeb pracodawcy i pracowników oraz wypracowania takiego wdrożenia PPK, aby można było podsumować projekt jako dobrze zrealizowany. Zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami.”

Produkty emerytalne to od lat strategiczna linia biznesu Esaliens, obejmująca ponad 50% wszystkich zarządzanych środków. W portfolio klientów TFI znajduje się m.in. największy fundusz emerytalny świata.

Zapraszamy do zakładania z nami Pracowniczych Planów Kapitałowych!
Zespół Esaliens


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry