Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności 109 umów o zarządzanie PPK! Dziękujemy za zaufanie.

109 umów o zarządzanie PPK! Dziękujemy za zaufanie.

30.10.2019Bardzo dziękujemy naszym Klientom, którzy zdecydowali się powierzyć Esaliens TFI SA zarządzanie środkami w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych, za zaufanie i wspólny wysiłek, dzięki któremu podpisaliśmy już 109 umów! Są to firmy i zakłady produkcyjne z pierwszej transzy desygnowanej do wdrożenia PPK jeszcze w 2019 roku, zatrudniające minimum 250 pracowników.
Wśród naszych Klientów są uznane marki polskie i zagraniczne. Dziękujemy również Brokerom i Pośrednikom finansowym, którzy analizując rynek zarządzających aktywami, stosując nowoczesne metody oceny kryteriów wyboru docenili nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu środkami emerytalnymi. Dzięki Państwu Esaliens TFI znajduje się wśród czołówki polskich firm prywatnych zarządzających środkami w PPK.

Nasz zespół pracuje bardzo intensywnie, kontynuując proces wdrożeń, działań wspierających, informacyjnych i edukacyjnych oraz przygotowując się do przyjęcia kolejnych wyzwań od stycznia 2020, kiedy następne przedsiębiorstwa będą zobowiązane do uruchomienia PPK.

Ponownie dziękując naszym Klientom i Brokerom pragniemy zapewnić, że nasz Zespół dokłada wszelkich starań, aby wieloletni proces współpracy spełnił Państwa najwyższe oczekiwania.


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry