Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Jak możemy pomóc?

Jak możemy pomóc?

25.11.2019W 2019 roku aż 109 pracodawców wybrało ofertę Pracowniczych Planów Kapitałowych prowadzonych przy współpracy z Esaliens TFI SA. Są to firmy i zakłady produkcyjne z różnorodnych wymagających branż, m.in. finansowej, lotniczej, meblarskiej, medycznej czy chemicznej, zatrudniające minimum 250 pracowników. Uznane marki polskie i zagraniczne, wybierając PPK Esaliens, doceniły nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu środkami emerytalnymi dla pracowników.

Szczególnie cenione są praktyczna pomoc i maksymalne odciążenie w obowiązkach związanych z uruchomieniem, a później z administracją PPK. Te same cele stawiamy sobie też w kolejnym etapie wdrożenia Planów, gdy obowiązek wprowadzenia PPK obejmuje już mniejsze firmy.
  • Dla wygody uczestników PPK z Esaliens zaimplementowaliśmy dla nich usługę asysty prawnej.
  • Kładziemy też nacisk na niezależność, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Będziemy się skupiać - tak jak zwykle w naszych obecnych programach PPE - na konsekwentnym, bezpiecznym podejściu do inwestowania.
  • Warto podkreślić, że Esaliens TFI nie tylko zarządza programami emerytalnymi, ale też wypłaca świadczenia należne z tytułu uczestnictwa w nich. Do czerwca 2019 r. wypłaciliśmy klientom już ponad 666 mln zł prywatnych oszczędności emerytalnych.
Teraz zapraszamy do współpracy kolejne przedsiębiorstwa - zatrudniające od 50 do 249 pracowników. Na wszelkie Państwa pytania odpowiedzą doświadczeni członkowie zespołu doradców pracodawcy ds. PPK w całej Polsce – kliknij w link https://www.esaliens.pl/pl/kontakty-ppk

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry