Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Zmiana nazwy funduszu Esaliens Oszczędnościowy

Zmiana nazwy funduszu Esaliens Oszczędnościowy

14.01.2020Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 3 lutego 2020 r. ulegnie zmianie nazwa subfunduszu ESALIENS Oszczędnościowy działającego w ramach ESALIENS Parasol Fundusz Inwestycyjny Otwarty:

 Do 2 lutego 2020 r.  Od 3 lutego 2020 r.
 ESALIENS Oszczędnościowy   
 ESALIENS Konserwatywny   

Zmiana związana jest z dostosowaniem nazwy subfunduszu do przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE dot. funduszy rynku pieniężnego oraz wytycznych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego przekazanych Towarzystwu.

Podkreślamy, że zmiana nazwy subfunduszu nie wiąże się ze zmianą jego polityki inwestycyjnej. Zmianie nie ulega również wysokość pobieranych opłat oraz numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat.

Z poważaniem,
Zespół Esaliens TFI SA


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry