Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Zmiana nazwy i polityki inwestycyjnej funduszu

Zmiana nazwy i polityki inwestycyjnej funduszu

27.03.2020Informujemy, że w dniu 9 kwietnia 2020 r. uległa zmianie nazwa i polityka inwestycyjna subfunduszu ESALIENS Globalnych Zasobów wyodrębnionego w ramach ESALIENS Parasol Zagraniczny Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty, zgodnie z poniższą tabelą:Tekst ogłoszeń na temat wprowadzonych modyfikacji znajdą Państwo na stronie www.esaliens.pl (zakładka „Ogłoszenia 2020” z dnia 09.01.2020 r.).

Pragniemy podkreślić, że zmiana zachodzi automatycznie i nie wiąże się z podejmowaniem jakichkolwiek czynności po stronie Państwa lub Państwa klientów. Zasady obsługi klientów oraz numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat pozostają bez zmian.Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry