Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

09.12.2020szybkie patnosci esaliens esaliens24

Szanowni Państwo,

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy usługę szybkich płatności w serwisie www.Esaliens24.pl i w aplikacji Esaliens24!

NOWOŚĆ W ESALIENS!

Szybkie płatności to konkretne korzyści:

  1. sprawniejszy i przyspieszony proces dokonania wpłat za nabycie funduszy (dotyczy także produktów oszczędnościowych typu IKZE i IKE),
  2. wygoda, gdyż dane do przelewu zaczytują się automatycznie, a przelew jest natychmiastowy,
  3. bezpieczeństwo wykonywanych transakcji,
  4. komfortowe zarządzanie środkami i przelewami przy pomocy aplikacji Esaliens24, która czeka na Ciebie w Goggle Play lub App Store.

Dokonując przelewu skorzystaj z usługi szybkiej płatności i zobacz jak przyjemnie można oszczędzać z ESALIENS24!

Sprawdź szczegóły w Centrum Obsługi Klienta
(+48) 22 640 06 40, (+48) 22 310 96 40
esaliensCOK@pekao-fs.com.pl
Kontakt z ESALIENS w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.
Koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora.

Niniejszy materiał ma charakter reklamy usługi pośrednictwa w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych przez Esaliens TFI S.A. w zakresie funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Esaliens TFI S.A. Usługa serwisu internetowego, udostępniana przez Esaliens Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., możliwa jest po uzyskaniu dostępu i zalogowaniu. Koszty i opłaty związane z usługą są zawarte w tabelach opłat, prezentowanych na stronie https://www.esaliens.pl/pl/obsluga-i-pomoc/przydatne-informacje/dokumenty-do-pobrania/tabele-oplat. Przed skorzystaniem z usługi klient lub potencjalny klient powinien zapoznać się z jej regulaminem, który dostępny jest na stronie: https://www.esaliens.pl/pliki/regulaminy/RegulaminEsaliens24Informacje na temat funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Esaliens TFI S.A. (w tym informacje o kosztach i opłatach) zawarte są w prospektach informacyjnych, w kluczowych informacjach dla inwestorów oraz w informacji dla klienta, które są dostępne na stronie internetowej www.esaliens.pl, w poszczególnych punktach dystrybucji funduszy, jak również w formie pisemnej w siedzibie funduszy (Warszawa, ul. Bielańska 12). Esaliens TFI S.A. działa na podstawie decyzji z dnia 18.06.1998 r. wydanej przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (obecnie Komisja Nadzoru Finansowego).


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry