Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności nowy adres

nowy adres

12.03.2021Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od 29 marca 2021 r. Esaliens Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA zmienia adres swojej siedziby. Adres Esaliens TFI SA aktualny od 29 marca 2021 r. to:

ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA
Ul. Warecka 11a
00-034 Warszawa

Tym samym zmianie ulega również adres siedziby wszystkich funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Esaliens TFI SA.

Numery telefonów i adresy e-mail oraz KRS, NIP i reszta danych pozostaje bez zmian.

Uprzejmie prosimy o umieszczanie nowego adresu we wszelkiego rodzaju dokumentacji (zwłaszcza na fakturach i w dokumentach dotyczących zleceń) oraz kierowanie wszelkiej korespondencji na nowy adres od 29 marca 2021 r. włącznie.
Do 28 marca obowiązuje dotychczasowy adres.

Z poważaniem,

Zespół ESALIENS TFI SA


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry