Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

22.07.2021ZARZĄDZANIE ŚRODKAMI FIRMY W FUNDUSZU POPRZEZ ESALIENS24 OD STRONY PRAKTYCZNEJ

Zapraszamy do obejrzenia webinarium, w którym omawiamy kwestie lokowania środków firmowych w funduszu inwestycyjnym od strony praktycznej. Sprawdź, w jaki sposób można lokować i monitorować środki przedsiębiorstwa w funduszu za pośrednictwem platformy internetowej:

  • Jak założyć konto firmowe i wskazać pełnomocników firmy?
  • Z jakich narzędzi internetowych można skorzystać?
  • Jakie dyspozycje można składać on-line?
  • Gdzie sprawdzić historię zleceń?
  • Jak monitorować środki firmowe?

  • Jakie są terminy wypłaty i zakończenia inwestycji?

finanse firmy

Prowadzący eksperci Esaliens TFI SA:

Magdalena Matowicka, Dyrektor Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Krzysztof Wojno, Dyrektor Zespołu Oferty Produktowej i Asset ManagementWszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry