Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

09.07.2021PROSTO W FUNDUSZ - ESALIENS AKCJI

Od wielu lat podkreślamy, że warto wiedzieć w co się inwestuje, a znajomość procesu inwestycyjnego to jedyny sposób dla inwestora, aby inwestować świadomie i skutecznie. Teraz jest okazja, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki, jakie są zasady inwestowania stosowane przez Esaliens Akcji. Członek zespołu zarządzającego Esaliens TFI, Krzysztof Socha, CFA, odpowiada na szczegółowe pytania Roberta Stanilewicza na temat subfunduszu.

- Jakie spółki są poszukiwane przez zespół zarządzający?
- Co to oznacza, że fundusz jest dedykowany inwestorom, którzy unikają strategii typu market-timing?
- Dlaczego warto inwestować w sektory powiązane z ESG?
- Jak duża część portfela jest ulokowana za granicą?
- Jaki jest powód, że zarządzający zwraca uwagę na zagraniczne spółki?
- Jak może się zachować Esaliens Akcji w okresie spadków, a jak w okresie hossy na giełdach?

esaliens nagranie uniwersalne

Webinarium na temat Esaliens Akcji zorganizowane przez platformę inwestycyjną KupFundusz SA z cyklu „Prosto w Fundusz”.

Zapraszamy do posłuchania


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry