Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności oszczędzaj, loguj się i sprawdzaj swoje środki

oszczędzaj, loguj się i sprawdzaj swoje środki

30.08.2021Obejrzyj „na żywo” aplikację mobilną i serwis internetowy Esaliens24 podczas webinarium poprowadzonego przez Agnieszkę Husejnow-Perczyńską z PFR Portal z udziałem ekspertów Esaliens - Iwony Malec i Michała Michalaka.

Sprawdź:
👉 Jak się zalogować?
👉 Jak sprawdzić swoje wpłaty, dopłaty i sumę środków?
👉 Jak wskazać osoby uprawnione do oszczędności?

Obejrzyj nagranie i poznaj wiele przydatnych funkcji, które pozwolą Ci na bieżąco śledzić stan Twoich środków w funduszach Esaliens.

obejrzyj


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry