Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

09.09.2021Nowy subfundusz Esaliens inwestujący na rynku medycyny i nowych technologii

Już 20 października 2021 r. zmieni się polityka inwestycyjna oraz nazwa subfunduszu Esaliens Strateg (wchodzącego w skład Esaliens Parasol FIO). Nowy subfundusz, pod nazwą Esaliens Medycyny i Nowych Technologii, jest odpowiedzią Esaliens na czekający nas potencjał wzrostu nakładów i inwestycji na szeroko rozumianym rynku medycznym.

Sprawdzone rozwiązanie, znane klientom Esaliens TFI z funduszu zamkniętego przynoszącego pozytywne stopy zwrotu, stanie się dostępne dla szerokiego grona klientów zainteresowanych osiąganiem korzyści z nowych kierunków rozwoju medycznego (nowoczesna diagnostyka, farmakologia, rozwój mikrourządzeń, etc.).

Nowy subfundusz, co do zasady będzie lokował w przedziale od 60% do 100% aktywów przede wszystkim w akcje spółek, których działalność związana jest z ochroną zdrowia lub nowymi technologiami. Większość inwestycji będzie dokonywana w krajach wysoko rozwiniętych, przy uwzględnieniu szerokiej dywersyfikacja portfela.

Idea inwestycji na rynku medycznym i szeroko rozumianych nowych technologii powstała we współpracy z praktykami rynkowymi oraz przy wykorzystaniu unikalnych kompetencji wykorzystujących trendy rynkowe.

Dzięki temu naszym Klientom dostarczymy kolejne, unikalne rozwiązanie!

Więcej o Esaliens Strateg

Ogłoszenie o planowanej zmianie polityki inwestycyjnej subfunduszu Esaliens Strateg w statucie Esaliens Parasol FIO


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry