Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

20.10.2021Esaliens TFI wprowadził do oferty subfundusz Esaliens Medycyny i Nowych Technologii, dzięki któremu klienci mogą inwestować w akcje przedsiębiorstw, których działalność związana jest z ochroną zdrowia lub nowymi technologiami. Nowy subfundusz powstał z przekształcenia działającego do 19.10.2021 subfunduszu Esaliens Strateg.

Esaliens Medycyny i Nowych Technologii powstał z myślą o inwestorach, którzy akceptując wysokie ryzyko inwestycyjne, oczekują od funduszu starannego wyboru wartościowych przedsiębiorstw. Zespół zarządzający, podejmując decyzje inwestycyjne, nie będzie stosował market-timingu (budowania portfela zgodnie z przewidywaniem krótkoterminowych trendów giełdowych). Subfundusz cechuje się również wysoką dywersyfikacją portfela spółek, minimalizując ryzyko pojedynczej firmy.

Jest to subfundusz akcyjny, inwestycję w nim można rozpocząć już od 100 zł.

Więcej informacji oraz opis ryzyka inwestycyjnego znajdą Państwo na stronie: https://www.esaliens.pl/pl/inwestycje/fundusze-akcyjne/esaliens-medycyny-i-nowych-technologii

Zainwestuj online: https://esaliens24.pl/mu/#/rejestracja/fundusz/medycyny

Fundusz nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Przed zainwestowaniem zalecane jest zapoznanie się z kluczowymi informacjami dla inwestorów, jak również z prospektem informacyjnym funduszu, które zawierają informacje niezbędne do oceny inwestycji, wskazują ryzyko uczestnictwa w funduszu, koszty, opłaty i informacje o podatkach.


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry