Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

24.10.2021ESALIENS24 - ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINARIUM I SPRAWDŹ JAK DZIAŁA APLIKACJA

Zapraszamy Państwa do poznania funkcjonalności serwisu i aplikacji mobilnej Esaliens24. Funkcjonalności omawiamy na przykładzie PPK, ale podobne zasady działają w każdej innej formie inwestowania w funduszach Esaliens. 

Esaliens24 to bardzo prosty i komfortowy system, który pozwala na pełną obsługę rejestrów w formie zdalnej, bez żadnej pomocy.
Podczas szkolenia przedstawimy liczne funkcjonalności oraz odpowiemy na pytania:

  1. Jak uzyskać dostęp?
  2. Jak się zalogować?
  3. Jak wycofać środki lub zmienić strategię?
  4. Co zrobić w razie zagubienia loginu lub hasła?
Webinarium „Zaloguj się do PPK” jest organizowane przy współpracy z PFR Portal PPK sp. z o.o. Spotkanie jest bezpłatne, potrwa ok. 30 min.
Uczestnicy mają możliwość zadawania swoich własnych pytań.
Prowadzący:
  • Agnieszka Husejnow-Perczyńska, ekspertka PFR Portal
  • Anita Wojciechowska, ekspertka Esaliens TFI

NOWY TERMIN W LISTOPADZIE:
30.11 (wtorek), godz. 10:00

  1. Aby wziąć udział, zarejestruj się na formularzu: https://www.mojeppk.pl/aktualnosci/-Zaloguj-si--do-PPK----cykl-webinari-w-instrukta-owych-we-wsp--pracy-z-Instytucjami-Finansowymi-.html 
  2. Przejdź niżej do „Formularza rejestracyjnego”
  3. Wybierz szkolenie „Esaliens TFI SA”, uzupełnij wymagane dane i kliknij „Prześlij”.

Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry