Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

03.03.2022Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Esaliens TFI znalazł się wśród laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa 2022” i firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Jako Laureat Diamentów Forbesa 2022, znaleźliśmy się w grupie przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego z przychodami powyżej 50-250 mln zł.

 
Esaliens TFI działa na polskim rynku od 23 lat, początkowo w strukturach Citigroup, następnie Legg Mason, Inc. Mamy zaszczyt dostarczać profesjonalne usługi asset management ponad 120 tysiącom inwestorów, zarówno indywidualnym, jak i kluczowym polskim i międzynarodowym instytucjom finansowym i korporacjom.
Jesteśmy jednym z liderów dostarczających usługi zarządzania prywatnymi planami i programami emerytalnymi dla pracodawców i pracowników, jako specjalista od funduszy tematycznych analizujemy uniwersum megatrendów w poszukiwaniu najbardziej perspektywicznych gospodarek, segmentów rynkowych i konkretnych spółek.

Dziękujemy Państwu za zaufanie i zapewniamy, że nadal jesteśmy w pełni zaangażowani, aby globalne doświadczenie Esaliens procentowało dla Państwa.

Diamenty Forbesa dla Esaliens


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry