jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności

31.08.2022

ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

oferuje klientom indywidualnym i instytucjonalnym fundusze inwestycyjne i specjalistyczne programy inwestycyjne. Biznes ESALIENS to zarządzanie aktywami na rynkach lokalnych, a także rozwiązania międzynarodowe, tworzone we współpracy ze światową czołówką firm zarządzania aktywami.

www.esaliens.pl

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista w Zespole Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów analitycznych dot. sprzedaży produktów inwestycyjnych na potrzeby realizacji planów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych i na żądanie dla Zarządu i Rady Nadzorczej.
  • Rozliczanie wynagrodzenia dla podmiotów współpracujących z TFI.
  • Praca na bazach wewnętrznych TFI z danymi klientów i generowanie z nich raportów oraz informacji dla podmiotów zewnętrznych oraz w ramach TFI.
  • Przygotowywanie raportów i analiz konkurencji.
  • Realizacja obowiązków raportowych wymaganych przez organy nadzoru.
  • Przygotowywanie danych statystycznych do materiałów wewnętrznych.
  • Wsparcie Zespołu w innych codziennych obowiązkach.
  • Uczestniczenie w budowaniu nowych procesów i produktów inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy analitycznej i z raportami.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (m.in. swobodne tworzenia tabel przestawnych, importowanie/kształtowanie danych w Power Query, Visual Basic for Applications).
  • Access (w szczególności import danych, tworzenie kwerend, tworzenie formularzy, optymalne eksportowanie danych do Excel).
  • Znajomość języka angielskiego.

Oczekiwania i preferowane kompetencje:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy analitycznej w sektorze finansowym, w szczególności TFI lub podmiotach współpracujących/obsługujących TFI.
  • Samodzielność i realizacja powierzonych zadań.
  • Planowanie i zarządzanie czasem.
  • Umiejętność radzenia sobie w pracy pod presją czasu.
  • Dodatkowym atutem znajomość PowerPoint.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Zdobycie doświadczenia w stabilnej spółce finansowej, działającej na rynku od ponad 20 lat.
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, telefon służbowy).
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mmatowicka@esaliens.pl

Informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry