Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności PIOTR RZEŹNICZAK DLA GAZETY INWESTORÓW "PARKIET" - WYWIAD

PIOTR RZEŹNICZAK DLA GAZETY INWESTORÓW "PARKIET" - WYWIAD

23.10.2022Zapraszamy do zapoznania się z treścią wywiadu "Mamy odpowiedź na kwestie konsolidacyjne", udzielonego przez prezesa Esaliens TFI, Piotra Rzeźniczaka, ogólnopolskiemu dziennikowi specjalistycznemu, którego przedmiotem jest giełda oraz rynek kapitałowy.

Przeczytać w nim można miedzy innymi o tym, co dokładnie oznacza dla Esaliens TFI podjęcie decyzji o strategicznym partnerstwie z Franklin Templeton, na jak długo jest planowana współpraca z grupą Franklin Templeton, w jaki sposób będą wprowadzane do oferty fundusze naszego partnera. Została skomentowana bieżąca sytuacja rynkowa funduszy i TFI, a także możliwe kierunki rozwoju firmy i oferty.

Piotr Rzeźniczak o perspektywach rynku akcji:

"Trudno mi sobie wyobrazić dalszą, długotrwałą przecenę na polskim rynku, który jest wycieńczony spadkami. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie negatywne scenariusze, które mogą wydarzyć się za naszą wschodnią granicą, wynikające z napaści Rosji na Ukrainę, znajdują się już w cenach spółek notowanych na GPW, sądzę jednak, że nieposiadanie akcji w portfelach inwestorów byłoby dużym błędem. To właśnie w takich sytuacjach trzeba myśleć o kupnie akcji. Jeśli chodzi o przyszłość polskiego rynku kapitałowego, jestem o niego spokojny, także i o to, że polskie przedsiębiorstwa, z różnych sektorów, w zdecydowanej większości poradzą sobie nie tylko z obecnym szeregiem przeszkód. Nic nie daje takiej możliwości pomnażania kapitału, jak rozwijające się, innowacyjne i dobrze zarządzane przedsiębiorstwa, o czym w końcu inwestorzy giełdowi sobie przypomną. Inwestorzy wrócą także do funduszy inwestycyjnych."

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią wywiadu:

https://www.parkiet.com/inwestycje/art37283731-prezes-esaliens-tfi-mamy-odpowiedz-na-kwestie-konsolidacyjne


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry