Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Potwierdzenia elektroniczne w funduszach Esaliens

Potwierdzenia elektroniczne w funduszach Esaliens

02.03.2023Jeśli oszczędzasz w funduszach Esaliens i masz dostęp do Esaliens24, to już dzisiaj możesz zrezygnować z papierowych potwierdzeń transakcji i przejść na wygodną formę elektroniczną.

Aby zaprzestać otrzymywania papierowych potwierdzeń:

 1. 2. 3. 
Zaloguj się do Esaliens24
na stronie www lub w aplikacji mobilnej 
Na widocznym komunikacie
zaznacz zgodę na potwierdzenia
podstawiane w Esaliens24
Zatwierdź dyspozycję
kodem sms


Twoje korzyści:

  • Wygodny dostęp do informacji
  • Bezpieczeństwo i pewność, że potwierdzenie trafi wyłącznie do właściwej osoby
  • Oszczędność czasu

Usprawnienie dotyczy rejestrów zwykłych (podstawowych), nie dotyczy natomiast rejestrów IKE, IKZE, CPO.

Zacznij korzystać już dziś!

Usługa serwisu internetowego, udostępniana przez Esaliens Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, możliwa jest po uzyskaniu dostępu i zalogowaniu.


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry