Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności IKE i IKZE w Esaliens na "piątkę"

IKE i IKZE w Esaliens na "piątkę"16.11.2023Z przyjemnością informujemy, że w Rankingach IKE oraz IKZE, przygotowanych przez analizy.pl, konta IKE oraz IKZE Esaliens znalazły się wśród liderów zestawień jako konta ocenione "na piątkę".

Dostępne na rynku Indywidualne Konta Emerytalne i Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego zostały przeanalizowane w trzech obszarach: efektywność zarządzania (w której można było uzyskać w przypadku każdego konta maksymalnie 35 punktów), koszty (maksymalnie 35 punktów) oraz oferta (maksymalnie 30 punktów).

Najwyższą punktację konta ESALIENS otrzymały w kategorii OFERTA. IKE zdobyło 29 punktów na 30 możliwych, zaś IKZE - otrzymało maksymalne 30 punktów.

Autorzy Rankingu docenili Indywidualne Konto Emerytalne i Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego z Esaliens za szerokość oferty z dostępem do szerokiego wachlarza klas aktywów niezbędnych do samodzielnej budowy portfela.

Oszczędzający w ramach konta emerytalnego w Esaliens mogą inwestować, mając do wyboru:

  • strategię podstawową,
  • strategię "Cykl Życia",
  • lub modelując swój własny sposób inwestowania spośród dostępnych funduszy i subfunduszy.

Ostatnia ze wskazanych opcji pozwala wybrać jeden fundusz lub kombinację funduszy spośród produktów akcji polskich, akcji globalnych, surowcowych, rynków wschodzących, a także polskich i zagranicznych papierów dłużnych czy funduszy mieszanych.

Cztery spośród funduszy Esaliens są „jasnozielone” i realizują politykę ESG.

Więcej informacji: 

Sprawdz IKE z EsaliensSprawdz IKZE z Esaliens

Oblicz możliwe korzyści, wskazując indywidualne parametry oszczędzania:

Kalkulator IKE EsaliensKalkulator IKZE Esaliens 

Zacznij oszczędzać:

otworz ike i ikze esaliens

Numer rachunku do dopłat IKE:

Nazwa Odbiorcy:

Fundusze ESALIENS

Nr rachunku dla wpłat w IKE:

12 1050 0086 1000 0090 3004 5141

Opis przelewu:

IKE, numer PESEL, imię i nazwisko

 

Numer rachunku do dopłat IKZE:

Nazwa Odbiorcy:

Fundusze ESALIENS

Nr rachunku dla wpłat w IKZE:

23 1050 0086 1000 0090 3009 2861

Opis przelewu:

IKZE, numer PESEL, imię i nazwisko


Więcej informacji o rankingach: 
https://www.analizy.pl/raporty/33585/najlepsze-ike-z-funduszami-ranking-ike-2023
https://www.analizy.pl/raporty/33640/najlepsze-ikze-z-funduszami-ranking-ikze-2023

Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry