Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Komunikat Zarządu Esaliens TFI SA

Komunikat Zarządu Esaliens TFI SA

12.01.2024Warszawa, dnia 12 stycznia 2024 r.

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej pogłoskami na temat procesów konsolidacyjnych na rynku funduszy inwestycyjnych, mających rzekomo obejmować Esaliens Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Zarząd Esaliens pragnie zakomunikować, iż nie prowadzi rozmów w takich sprawach z Quercus TFI S.A. ani Skarbiec Holding S.A.

Nie negując ogólnej koncepcji słuszności rozwiązań konsolidacyjnych, Zarząd Esaliens konsekwentnie stawia na rozwój Spółki, umacnianie jej silnej pozycji i rozpoznawalnej marki, jako jednego z najdłużej działających podmiotów w tym sektorze w Polsce. Dotyczy to zarówno segmentu produktów oszczędnościowych i emerytalnych, jak i rozwiązań dla szerokiego odbiorcy detalicznego.

Spółka jest stabilna i rentowna, posiada własne, istotne przewagi konkurencyjne, które sukcesywnie wykorzystuje, budując wartość dla swoich klientów i akcjonariuszy.

Dbałość o satysfakcję naszych partnerów i nienaganny serwis w zakresie świadczonych usług, pozostaje naszym priorytetem.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Esaliens TFI S.A.


Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry