Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ NAD PPK, SKORZYSTAJ Z POMOCNEJ BAZY WIEDZY

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ NAD PPK, SKORZYSTAJ Z POMOCNEJ BAZY WIEDZY


19.04.2024TWOJA INWESTYCJA W JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ - DOŁĄCZ DO NASZYCH SZKOLEŃ

Zapraszamy na BEZPŁATNE WEBINARY skierowane do PRACOWNIKÓW, prowadzone przez Esaliens TFI wraz z PFR Portal

ZALOGUJ SIĘ DO PPK Z ESALIENS TFI

14 maja, godz. 9:30: https://transmisjeonline.pl/204-431-564

11 czerwca, godz. 9:30: https://transmisjeonline.pl/557-542-462

Podczas szkolenia przedstawimy liczne funkcjonalności rachunków PPK – Jak uzyskać dostęp? Jak się zalogować? Jak sprawdzić zgromadzone środki? Jak zmienić strategię? Co zrobić w razie utraty hasła lub zagubienia loginu? Jak ustanowić osobę uposażoną do dziedziczenia środków z PPK? Gdzie uzyskać potrzebną pomoc?

PPK DLA PRACOWNIKÓW

7 maja, godz. 9:30: https://transmisjeonline.pl/653-278-264

4 czerwca, godz. 9:30: https://transmisjeonline.pl/441-934-257

Podczas tego webinarium opowiadamy o Pracowniczych Planach Kapitałowych – jaki jest mechanizm zbierania oszczędności, formy inwestowania, warunki zapisania się, możliwości zadysponowania środkami, czy jest możliwość rezygnacji.

  • Po rejestracji każda osoba otrzymuje na e-mail indywidualny link, umożliwiający wzięcie udziału w szkoleniu.
  • Każdy link jest przeznaczony tylko dla jednej osoby.
  • Rejestrując udział, można ustawić termin otrzymania przypomnienia o szkoleniu.

Korzystaj z naszych szkoleń, aby wiedzieć, jakie masz możliwości. Zapraszamy!
Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry