Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności MOCNA OFERTA PPK ESALIENS BOGATSZA O DWIE WAŻNE ZALETY

MOCNA OFERTA PPK ESALIENS BOGATSZA O DWIE WAŻNE ZALETY

15.07.20191/ Nowatorski Portal myPPK dla pracodawcy, który uzupełnia obsługę PPK dokonywaną przez standardowe aplikacje instytucji finansowych Aktualizacja obecnego systemu kadrowo-płacowego nie jest konieczna!

Portal myPPK
pozwala na samoobsługę pracownika, dzięki czemu pracodawca w łatwy sposób zgromadzi całą dokumentację niezbędną do zarządzania PPK. Co więcej, portal ten umożliwia obsługę osób, które nie są automatycznie objęte programem PPK.

Należy zaznaczyć, że standardowe aplikacje PPK obsługują pracodawców w zakresie wyłącznie uczestników PPK (którzy stanowią tylko część osób zatrudnionych w firmie). Tymczasem ustawa zobowiązuje pracodawców do obsługi PPK wszystkich osób zatrudnionych. Ten obowiązek nie jest realizowany przez standardowe systemy kadrowe i aplikacje instytucji finansowych. Esaliens TFI SA dostarcza pracodawcy zwykłą aplikację do obsługi PPK (podobnie jak inni oferenci PPK), a dodatkowo proponuje Portal myPPK, który pozwala prosto i łatwo obsłużyć wszystkich zatrudnionych w firmie.

dowiedz się więcejuzyskaj więcej informacji


2/ Asysta prawna dla wszystkich uczestników PPK z Esaliens

Pomoc prawna jest świadczona na bieżąco bezpośrednio przez osobistego prawnika na telefon – wówczas gdy uczestnik PPK najbardziej tego potrzebuje. Jest też możliwość skorzystania z informacji prawnej lub porady drogą mailową. Asysta prawna pokrywa wszelkie sprawy uczestników PPK związane na przykład z:
  • prawem w zakresie PPK, PPE, OFE, IKE i IKZE,
  • dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych z tytułu szkody na osobie lub mieniu,
  • prawem rzeczowym na nieruchomościach,
  • prawem karnym,
  • prawem wykroczeń,
  • prawem ubezpieczeń społecznych,
  • umowami konsumenckimi,
  • prawem administracyjnym.
Centrum Prawne świadczące profesjonalną obsługę uczestników PPK Esaliens działa w godzinach 9.00-21.00. Porady prawne dostarczane są przez wykwalifikowanych prawników, w tym adwokatów i radców prawnych.

Zapraszamy po szczegółowe informacje do naszych ekspertów!

Zespół Esaliens

Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry