Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Punkt Obsługi Klienta

Punkt Obsługi Klienta

13.03.2020Szanowni Państwo,

w zawiązku z pojawianiem się zagrożenia związanego z wirusem Covid-19 (koronawirus), uprzejmie informujemy, że Punkt Obsługi Klienta w siedzibie Esaliens TFI S.A. jest nieczynny do odwołania.

Informujemy o:
 1. Możliwości dostępu do informacji o inwestycjach w Funduszach Esaliens lub możliwości składania zleceń za pośrednictwem serwisu internetowego, dostępnego pod adresem www.esaliens24.pl
 2. Możliwości składania zleceń bezpośrednio Funduszom Esaliens na formularzach dostępnych na stronie www.esaliens.pl w sekcji https://www.esaliens.pl/pl/obsluga-i-pomoc/przydatne-informacje/dokumenty-do-pobrania/formularze-zlecen Zlecenie złożone bezpośrednio Funduszom Esaliens należy wysłać na adres: Esaliens TFI S.A., Skrytka pocztowa 30, 02-696 Warszawa 113. Wymagane jest, aby podpis złożony na dyspozycji został poświadczony notarialnie.

 3. Możliwości kontaktu z Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 12 22 12 lub 22 640 06 40 lub 22 310 96 40 od poniedziałku do piątku. Koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora.

 4. Możliwości składania zleceń u dystrybutorów, na zasadach przez nich określonych.

     
  Przepraszamy Państwa za wszelkie ewentualne niedogodności. Będziemy informować na bieżąco o wszelkich zmianach oraz o wznowieniu pracy Punktu Obsługi Klienta.

    
  Pozdrawiamy,

  Zespół Esaliens TFI S.A.
     

  AKTUALIZACJA: Punkt Obsługi Klienta ponownie obsługuje klientów od 1.06.2020 r.

Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry