Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności ESALIENS KONSERWATYWNY - SPOTKANIE Z DYREKTOREM INWESTYCYJNYM

ESALIENS KONSERWATYWNY - SPOTKANIE Z DYREKTOREM INWESTYCYJNYM14.05.2024Środa 15 maja, godz. 12:00
WEBINAR „Prosto w fundusz”, organizowany przez platformę KupFundusz.pl

Temat - Esaliens Konserwatywny
Opowiada Olaf Pietrzak - zarządzający funduszem, dyrektor inwestycyjny w Esaliens TFI


Inwestowanie zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko, jednakże ryzyko związane z inwestycjami w fundusze dłużne uniwersalne jest stosunkowo niskie. Niemniej jednak, każda inwestycja wymaga pewnego rodzaju kompromisu. Zazwyczaj nie należy spodziewać się tutaj dwucyfrowych stóp zwrotu, jednak należy zwrócić uwagę, że Esaliens Konserwatywny uzyskał aż 11,32% w 2023 roku (31.12.2022-31.12.2023!

📣 Co jeszcze może się wydarzyć z funduszem w kolejnych miesiącach 2024 roku?
📣 Jaka stopa zwrotu jest realna w kontekście warunków panujących obecnie na rynku?
📣 Jak fundusz może się zachować w przypadku zmian stóp procentowych w Polsce, gdy już takie zmiany nastąpią?

📅 Webinar w środę 15.05, o godz. 12:00
🔗 Link do transmisji na youtube

Zachęcamy do oglądania i zadawania pytań. Zapraszamy!

Webinarium możesz obejrzeć "na żywo", ale również po terminie webinar można obejrzeć w każdej chwili!

KLIKNIJ: https://www.youtube.com/watch?v=A6wU2J8wld4

Informacje o ryzyku: Jest to informacja reklamowa. Niniejszy materiał nie zawiera informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Promowana inwestycja dotyczy nabycia jednostek uczestnictwa. 

Fundusz nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Przed zainwestowaniem należy zapoznać się z kluczowymi informacjami (KID), jak również z prospektem informacyjnym funduszu, które zawierają informacje niezbędne do oceny inwestycji, wskazują ryzyko uczestnictwa w funduszu, koszty, opłaty i informacje o podatkach.

Przeczytaj pełną treść ważnej informacji


 

Wszelkie dane zamieszczone w serwisie internetowym ESALIENS TFI S.A. mają charakter informacyjny oraz reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego, jak również nie stanowią usługi doradztwa finansowego ani prawnego. Spółka ESALIENS TFI S.A. dołożyła należytych starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie mogą zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. W każdym czasie treść i wygląd serwisu mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.

do góry