Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Aktualności

Aktualności

Esaliens TFI spełnia Dobre Praktyki Informacyjne

30.06.2022Informacja Prasowa

Od lipca 2022 Esaliens TFI uczestnicy w najszerszym możliwym zakresie w projekcie Dobre Praktyki Informacyjne, uruchomionym przez IZFIA i Analizy Online pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz PFR Portal PPK.

Czytaj więcej

Komentarz zespołu zarządzającego - koronawirus a rynki giełdowe

29.11.2021

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na rynku zapraszamy do zapoznania się z komentarzem zespołu inwestycyjnego Esaliens TFI. Autorzy Andrzej Bieniek i Krzysztof Socha.

Czytaj więcej

Zapraszamy na webinaria o Esaliens24

24.10.2021

Zapraszamy na kolejne webinaria o platformie Esaliens24. W programie liczne przykłady funkcjonalności i podpowiedzi jak komfortowo korzystać z systemu.

Czytaj więcej

Esaliens Medycyny i Nowych Technologii udostępniony inwestorom

20.10.2021

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i opublikowanym ogłoszeniem o zmianach w treści prospektu Esaliens Medycyny i Nowych Technologii został udostępniony inwestorom.

Czytaj więcej

Nowy subfundusz Esaliens inwestujący na rynku medycyny i nowych technologii

09.09.2021

Z dniem 20 października zachodzi istotna zmiana w polityce inwestycyjnej Esaliens Strateg. Subfundusz zmienia także nazwę. Zapraszamy po więcej informacji.

Czytaj więcej

Zaloguj się do PPK i sprawdzaj swoje środki w funduszach Esaliens

30.08.2021

Sprawdź, jak możesz prosto i komfortowo mieć bieżący wgląd w swoje oszczędności zebrane w Pracowniczym Planie Kapitałowym dzięki aplikacji mobilnej Esaliens24.

Czytaj więcej

FINANSE FIRMY W FUNDUSZU INWESTYCYJNYM - TO TAKIE PROSTE!

22.07.2021

Obejrzyj seminarium on-line dla firm, skierowane do kluczowych Klientów Esaliens. Zasady lokowania środków firmowych w funduszu inwestycyjnym od strony praktycznej - poprzez platformę Esaliens24.

Czytaj więcej

do góry