Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Aktualności

Aktualności

Zmiana nazwy i polityki inwestycyjnej funduszu

27.03.2020

Informujemy, że w dniu 9 kwietnia 2020 r. ulegnie zmianie nazwa i polityka inwestycyjna subfunduszu ESALIENS Globalnych Zasobów wyodrębnionego w ramach ESALIENS Parasol Zagraniczny Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty,

Czytaj więcej

16-latek oszczędzający na emeryturę? Tak, to ma sens.

03.09.2018

Polskie ustawodawstwo przewiduje, że odkładać pieniądze na poczet przyszłej emerytury może już nawet 16-latek, jeśli tylko uzyskuje dochody.

Czytaj więcej

Projekt ustawy o PPK przyjęty przez Radę Ministrów

28.08.2018

Projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych został pozytywnie zaopiniowany przez Radę Ministrów i wkrótce trafi do Sejmu.

Czytaj więcej

III filar - efektywne narzędzie powiększające świadczenie emerytalne

30.07.2018

Według najnowszego raportu KNF wynika, że Polacy coraz częściej myślą o swojej przyszłości i decydują się na oszczędzanie w ramach III filaru.

Czytaj więcej

optymistycznie na rynku pracowniczych programów emerytalnych (ppe)

09.07.2018

Rośnie zainteresowanie Pracowniczymi Programami Emerytalnymi. Według najnowszego raportu KNF wzrosła liczba funkcjonujących programów, a kolejne spółki czekają w kolejce do rejestracji. Również znacząco zwiększyła się wartość aktywów i odprowadzanych składek.

Czytaj więcej

Aktywni pracodawcy cenią Pracownicze Plany Emerytalne (PPE)

28.06.2018

Prace nad wprowadzeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych spowodowały wzmożone zainteresowanie pracodawców Pracowniczymi Programami Emerytalnymi. Pracodawcy dostrzegają w PPE benefit pracowniczy dzięki któremu będą mogli wyróżnić się wśród konkurencji i przyciągnąć najlepszych specjalistów.

Czytaj więcej

Esaliens TFI na Kongresie Brokerów

30.05.2018

ESALIENS uczestniczy w Kongresie Brokerów w Mikołajkach 13-15 czerwca 2018 r. Organizujemy panel ekspercki, w czasie którego przestawimy brokerom oraz przedstawicielom towarzystw ubezpieczeń i instytucji rynku ubezpieczeniowego najaktualniejsze informacje o planowanym wprowadzeniu pracowniczych planów kapitałowych (PPK).

Czytaj więcej

do góry