Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Aktualności

Aktualności

Aplikacja Esaliens24 mobile

26.05.2020

Już od 26 czerwca zarządzaj swoimi oszczędnościami i inwestycjami przez bezpłatną aplikację na urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej

PPK - zakres i format komunikacji elektronicznej pomiędzy pracodawcą i instytucją finansową

14.05.2019

Z przyjemnością informujemy, że Esaliens TFI uczestniczyło w unikalnej akcji mającej na celu wypracowanie standardu komunikacji między Pracodawcą a instytucją finansową w zakresie obsługi PPK.

Czytaj więcej

Esaliens TFI wśród pierwszych oferujących PPK

07.05.2019Informacja Prasowa

Polski Fundusz Rozwoju rozpoczął wpisywanie instytucji finansowych do ewidencji PPK. Wśród pierwszych podmiotów znalazł się Esaliens TFI.

Czytaj więcej

Konferencja Compliance i dobre praktyki na rynku PPK

25.04.2019

Zapraszamy na konferencję Compliance i dobre praktyki na rynku PPK. Konferencja odbędzie się 13 maja w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj więcej

Esaliens TFI z wnioskiem o rejestrację w ewidencji PPK

12.04.2019

Mamy przyjemność poinformować, że ESALIENS TFI SA złożyło wniosek do Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) o rejestrację w ewidencji PPK.

Czytaj więcej

PPE i PPK na uczelni Łazarskiego

09.04.2019

Zapraszamy na spotkanie pt. Pracownicze Programy Emerytalne (PPE) i Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) – różne drogi prowadzą do celu. Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie

Czytaj więcej

Czy PPK mogą stworzyć pozytywny klimat do systematycznego oszczędzania?

04.04.2019

W tym roku największe firmy jako pierwsze rozpoczną oferowanie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) dla swoich pracowników. Wielu ekspertów szacuje, że nowe rozwiązanie może pomóc rodzimemu rynkowi kapitałowemu, a także upowszechnić przyzwyczajenie do budowania prywatnego kapitału.

Czytaj więcej

do góry