Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Aktualności

Aktualności

Esaliens TFI spełnia Dobre Praktyki Informacyjne

30.06.2022Informacja Prasowa

Od lipca 2022 Esaliens TFI uczestnicy w najszerszym możliwym zakresie w projekcie Dobre Praktyki Informacyjne, uruchomionym przez IZFIA i Analizy Online pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz PFR Portal PPK.

Czytaj więcej

Zmiana nazwy i polityki inwestycyjnej funduszu

27.03.2020

Informujemy, że w dniu 9 kwietnia 2020 r. ulegnie zmianie nazwa i polityka inwestycyjna subfunduszu ESALIENS Globalnych Zasobów wyodrębnionego w ramach ESALIENS Parasol Zagraniczny Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty,

Czytaj więcej

Punkt Obsługi Klienta

13.03.2020

Szanowni Państwo, w zawiązku z pojawianiem się zagrożenia związanego z wirusem Covid-19 (koronawirus), uprzejmie informujemy, że Punkt Obsługi Klienta w siedzibie Esaliens TFI S.A. jest nieczynny do odwołania.

Czytaj więcej

Już niebawem nowości w naszej ofercie!

03.03.2020

W oparciu o kompetencje zespołu zarządzającego planujemy wprowadzić do oferty nowe rozwiązania dla klientów, m.in.: fundusz z pogranicza medycyny i nowych technologii oraz fundusz rynku złota. Naszą ofertę zamierzamy dynamicznie rozwijać w kolejnych kwartałach 2020 r. Dowiedz się więcej o nowościach w ofercie Esaliens.

Czytaj więcej

Zmiana nazwy funduszu Esaliens Oszczędnościowy

14.01.2020

W dniu 3 lutego 2020 r. ulegnie zmianie nazwa subfunduszu ESALIENS Oszczędnościowy działającego w ramach ESALIENS Parasol Fundusz Inwestycyjny Otwarty.

Czytaj więcej

OCZEKIWANIA NA 2020 ROK

07.01.2020Informacja Prasowa

Prezentujemy czynniki, które w naszej ocenie będą wpływały na rynki inwestycyjne w 2020 roku.

Czytaj więcej

Esaliens TFI rozwija ofertę i pozyskuje do zespołu inwestycji uznanego eksperta w dziedzinie technologii medycznych

03.01.2020Informacja Prasowa

Nowym Dyrektorem Inwestycyjnym w strukturach TFI został znany z autorskiego modelu zarządzania aktywami w sektorze medycznym Marcin Szuba.Marcin Szuba ma długie doświadczenie w pracy na rynku kapitałowym w licznych instytucjach finansowych takich jak OFE i TFI. Od 10 lat odpowiada za zarządzanie globalnymi funduszami inwestycyjnymi z obszaru ochrony zdrowia.

Czytaj więcej

do góry