Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Aktualności

Aktualności

Aplikacja mobilna Esaliens24 jest już dostępna

29.06.2020

Aplikacja Esaliens24 do zarządzania oszczędnościami udostępniona klientom.

Czytaj więcej

III filar - efektywne narzędzie powiększające świadczenie emerytalne

30.07.2018

Według najnowszego raportu KNF wynika, że Polacy coraz częściej myślą o swojej przyszłości i decydują się na oszczędzanie w ramach III filaru.

Czytaj więcej

optymistycznie na rynku pracowniczych programów emerytalnych (ppe)

09.07.2018

Rośnie zainteresowanie Pracowniczymi Programami Emerytalnymi. Według najnowszego raportu KNF wzrosła liczba funkcjonujących programów, a kolejne spółki czekają w kolejce do rejestracji. Również znacząco zwiększyła się wartość aktywów i odprowadzanych składek.

Czytaj więcej

Aktywni pracodawcy cenią Pracownicze Plany Emerytalne (PPE)

28.06.2018

Prace nad wprowadzeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych spowodowały wzmożone zainteresowanie pracodawców Pracowniczymi Programami Emerytalnymi. Pracodawcy dostrzegają w PPE benefit pracowniczy dzięki któremu będą mogli wyróżnić się wśród konkurencji i przyciągnąć najlepszych specjalistów.

Czytaj więcej

Esaliens TFI na Kongresie Brokerów

30.05.2018

ESALIENS uczestniczy w Kongresie Brokerów w Mikołajkach 13-15 czerwca 2018 r. Organizujemy panel ekspercki, w czasie którego przestawimy brokerom oraz przedstawicielom towarzystw ubezpieczeń i instytucji rynku ubezpieczeniowego najaktualniejsze informacje o planowanym wprowadzeniu pracowniczych planów kapitałowych (PPK).

Czytaj więcej

RODO - TWOJE DANE SĄ U NAS CHRONIONE

25.05.2018

Przeprowadziliśmy wszelkie potrzebne prace, aby zapewnić, że dane osobowe wszystkich dotychczasowych klientów oraz tych, który zamierzają nabyć jednostki uczestnictwa funduszy ESALIENS TFI, zostaną wykorzystane jedynie do celów, na które osoba zainteresowana wyraziła zgodę lub o których z wyprzedzeniem została poinformowana.

Czytaj więcej

Świat w Twoim zasięgu na IKE i IKZE z ESALIENS

04.05.2018

Teraz konta emerytalne w ESALIENS pozwalają na lokowanie i pomnażanie oszczędności w oparciu o atrakcyjne rynki z całego świata.

Czytaj więcej

do góry