Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Obsługa i PomocCentrum pomocyPoradnik Inwestora Wygodnie i pod ręką - aplikacja mobilna ESALIENS24

Wygodnie i pod ręką - aplikacja mobilna ESALIENS24

esa24-dziewczyna-a

google-playappstore

Korzystaj już teraz z aplikacji mobilnej ESALIENS24. 

Zawsze:

WYGODNIE - zadbaliśmy o przyjemny i intuicyjny interface aplikacji, tak aby poruszanie się było szybkie i ułatwiało zarządzanie środkami, wiedzą o przeprowadzanych operacjach, jak i strategii inwestycyjnej, czy np. o upoważnionych osobach. 

…I POD RĘKĄ! - aplikacja mobilna ESALIENS24 jest zawsze w Twoim telefonie, działa 24h/7, dzięki czemu w dowolnej chwili, nawet „w nocy o północy” możesz sięgnąć po swój telefon i mieć do niej dostęp :) 

Jak zacząć?

1. Pobierz Esaliens24 ze sklepu z aplikacjami.

2. Zaloguj się do aplikacji. Zastosuj swoje dane do logowania takie same jak do platformy Esaliens24. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z serwisu www.Esaliens24.pl, postępuj zgodnie z instrukcją.

3. Korzystaj, sprawdzaj, monitoruj swoje oszczędności w funduszach Esaliens.

Dzięki aplikacji korzystasz:

esaliens24-tabelka


Pobierz i korzystaj z ESALIENS24!

google-playappstore
Usługa Esaliens24, udostępniana przez Esaliens Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, możliwa jest po uzyskaniu dostępu i zalogowaniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z infolinią:

EsaliensCOK@pekao-fs.com.pl
801 12 22 12
(+48) 22 640 06 40
(+48) 22 310 96 40
od 8.00 do 16.00 w dni robocze. Koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora.  

do góry