Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Aktualności

Aktualności

Esaliens TFI spełnia Dobre Praktyki Informacyjne

30.06.2022Informacja Prasowa

Od lipca 2022 Esaliens TFI uczestnicy w najszerszym możliwym zakresie w projekcie Dobre Praktyki Informacyjne, uruchomionym przez IZFIA i Analizy Online pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz PFR Portal PPK.

Czytaj więcej

Wywiad z Tomaszem Jędrzejczakiem, prezesem Esaliens TFI

03.07.2019

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Tomaszem Jędrzejczakiem, prezesem Esaliens TFI opublikowanym w Gazecie Parkiet.

Czytaj więcej

Niech poziom uczestnictwa będzie naszym wyróżnikiem

17.06.2019

Zapraszamy na rozmowę z Przemysławem Gawlakiem, dyrektorem Biura Wdrażania i Rozwoju Planów Emerytalnych Esaliens TFI SA.

Czytaj więcej

Webinarium PPK - Wybór instytucji finansowej, elementy decyzji, interpretacja kryteriów ustawowych

14.06.2019

Zapraszamy do obejrzenia webinarium na temat wyboru instytucji finansowej do prowadzania pracowniczego planu kapitałowego (PPK).

Czytaj więcej

OFERTA ESALIENS TFI NA OFICJALNYM PORTALU PPK

17.05.2019

Z wielką satysfakcją informujemy, że Esaliens TFI jako jeden z pierwszych podmiotów dopełnił wszystkich formalności i wymogów związanych z PPK i dzięki temu oferta Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) jest już prezentowana na portalu www.mojePPK.pl.

Czytaj więcej

PPK - zakres i format komunikacji elektronicznej pomiędzy pracodawcą i instytucją finansową

14.05.2019

Z przyjemnością informujemy, że Esaliens TFI uczestniczyło w unikalnej akcji mającej na celu wypracowanie standardu komunikacji między Pracodawcą a instytucją finansową w zakresie obsługi PPK.

Czytaj więcej

Esaliens TFI wśród pierwszych oferujących PPK

07.05.2019Informacja Prasowa

Polski Fundusz Rozwoju rozpoczął wpisywanie instytucji finansowych do ewidencji PPK. Wśród pierwszych podmiotów znalazł się Esaliens TFI.

Czytaj więcej

do góry