Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Aktualności

Aktualności

Esaliens TFI spełnia Dobre Praktyki Informacyjne

30.06.2022Informacja Prasowa

Od lipca 2022 Esaliens TFI uczestnicy w najszerszym możliwym zakresie w projekcie Dobre Praktyki Informacyjne, uruchomionym przez IZFIA i Analizy Online pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz PFR Portal PPK.

Czytaj więcej

Konferencja Compliance i dobre praktyki na rynku PPK

25.04.2019

Zapraszamy na konferencję Compliance i dobre praktyki na rynku PPK. Konferencja odbędzie się 13 maja w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj więcej

Esaliens TFI z wnioskiem o rejestrację w ewidencji PPK

12.04.2019

Mamy przyjemność poinformować, że ESALIENS TFI SA złożyło wniosek do Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) o rejestrację w ewidencji PPK.

Czytaj więcej

PPE i PPK na uczelni Łazarskiego

09.04.2019

Zapraszamy na spotkanie pt. Pracownicze Programy Emerytalne (PPE) i Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) – różne drogi prowadzą do celu. Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie

Czytaj więcej

Czy PPK mogą stworzyć pozytywny klimat do systematycznego oszczędzania?

04.04.2019

W tym roku największe firmy jako pierwsze rozpoczną oferowanie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) dla swoich pracowników. Wielu ekspertów szacuje, że nowe rozwiązanie może pomóc rodzimemu rynkowi kapitałowemu, a także upowszechnić przyzwyczajenie do budowania prywatnego kapitału.

Czytaj więcej

System kadrowo-płacowy, czyli przydatne informacje dla pracodawcy na temat PPK

29.03.2019

W tym roku na firmach zatrudniających ponad 250 osób spoczywa obowiązek wprowadzenia PPK i dokonania pierwszych wpłat w jego ramach. Ustawowe terminy są coraz bliżej, dlatego kluczowym elementem dla dużych organizacji staje się odpowiednie przygotowanie wewnętrzne do uruchomienia programu.

Czytaj więcej

Śniadanie biznesowe na temat PPK. Warszawa, 4 kwietnia 2019

21.03.2019

Jesteś menedżerem, dyrektorem, specjalistą z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi? Wspólnie z Kancelarią Prawną Łaszczuk & Partners serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych. To doskonała okazja do zapoznania się z aspektami prawnymi PPK, pozyskania wiedzy na temat obowiązków pracodawcy oraz wymagań wobec dostawcy programu. Spotkanie jest bezpłatne, ale trzeba się zarejestrować.

Czytaj więcej

do góry